foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Jestesmy juz po feriach… Za nami I semestr i pora go podsumowac. Oto srednie ocen wypracowane przez kazda klase:

 

      Klasa      

  Srednia ocen     semestralna                            

              Miejsce          

 IVa

     4.21

    I

 IVb

      4.18

    II

  V

      3.80

   III

  VIa

      3.53

    IV

  VI b

      3.50

     V

 

Srednia szkoly

   3.84

                                               Osoby o najwyzszych srednich ocen:

1.  Klaudia Rajca – 5,0 (klasa IVa) 

 Patrycja Wójcikiewicz – 5,0 (klasa IVa)

Aleksandra Gaber – 5,0 (klasa IVb)

 Szymon Zakamarek – 5,0 (klasa IVb) Marlena Lechowicz – 5,0 (klasa V)

 2. Maciej Slowik – 4,9 (klasa VIa)Lena Kuzma – 4,9 (klasa IVb)

      Aleksandra Tyrka – 4,9 (klasa IVb)

 3. Magdalena Tyrka – 4,82 (klasa V)

 4.Wiktoria Wegrzynowska – 4,8 (klasa IVa) Jacek Skwarek– 4,8 (klasa VIa)

 

 Niestety, wystawilismy tez 7 ocen niedostatecznych i mamy nadzieje, ze na koniec roku wszyscy

otrzymaja promocje bez egzaminów poprawkowych.

 

W I semestrze bralismy udzial w wielu konkursach:

Na szczeblu szkoly:

- „Konkurs ortograficzny”: I m. Artur Bijak w (D. Deja), II m. Klaudia Rajca (T. Wojdala)

- „Logo Centrum Edukacyjno-Spoleczne w Starych Bogaczowicach”: I m. Sebastian Sobiesinski,

II m. Draszczyk, III m. Agata Debicka (A. Palczak-Skwarek)

 

Na szczeblu powiatu:

- wyróznienie w „Konkursie koledników misyjnych” (J. Strzyz)

-„Na szlaku cysterskim”: I m. Jacek Skwarek, wyróznienie Anna Marcyniuk i Marlena Lechowicz

(A. Palczak-Skwarek)

- „Spiewajace Boze narodzenie: III m. Mateusz Maryniak, II m. Marlena Lechowicz (A. Palczak-Skwarek)

- Konkurs Bozonarodzeniowy:

kategoria „List do Mikolaja”: Arletta Burdek (R. Stramel-Switenka)

- „Konkurs Koled i Pastoralek: wyróznienie Justyna Wróbel (J. Romaniszyn)

 

Na szczeblu wojewódzkim:

- II . druzynowo w Mistrzostwach Województwa SP w Rowerach Górskich: Karolina Jajko.

Wiktoria Wegrzynowska, Wiktoria Sitko, Adrianna Bieniecka, Nikola Bartków (L. Nogawka)

 

Na szczeblu ogólnopolskim:

- Olimpus – j. polski: 24. m. Marlena Lechowicz i 26 m. Wiktoria Pietyra (D. Deja)

- Edi (Multitest) - historia: 24 m. Maciej Slowik (E. Bukalsa)

 

Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie gratuluje wyników!

Zycze sukcesów i zadowolenia w II semestrze!

 

                                                                                                           Krystyna Witkowska-Nogawka 

                                                                                   dyrektor Zespolu Szkól w Starych Bogaczowicach

 

 

 

Contribute!
Books!
Shop!