foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

22 stycznia w naszej szkole uczniowie klas 0 - III goscili swoje babcie i swoich dziadków. Byla to bardzo wazna wizyta, dlatego z wychowawczyniami dlugo sie do niej szykowali. Aby bylo piekniej i przyjemniej, kazda klasa przygotowala element wspólnego przedstawienia poswieconego najwazniejszym dla nich osobom - wlasnie Babci i Dziadkowi. Okazalo sie, ze nasi najmlodsi nie tylko wspaniale recytuja teksty, ale takze spiewaja i graja na instrumentach muzycznych. Wszystkim sie spotkanie podobalo, a potem najprzyjemniejszy byl wspólny spacer.

Galeria zdjec

 

Contribute!
Books!
Shop!