foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

W sobote, 8 wrzesnia, na stadionie w Starych Bogaczowicach uczestniczylismy w DOZYNKACH WIEJSKICH 2012 polaczonych z "Dorocznym Swietem Jaja", IX Powiatowym Przegladem Dziel Twórców Ludowych oraz   II Bogaczowickim Dniem Kolekcjonera.

 Szkolne Kolo PCK wspieralo dzialania Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Stare Bogaczowice. Uczennice    klasy I b gimnazjum przygotowaly i przeprowadzily sprzedaz cegielek na rzecz Stowarzyszenia.       Organizatorzy serdecznie dziekuja za pomoc !!!

 

Opiekun kola PCK - Bogumila Korzeniowska

Contribute!
Books!
Shop!