foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

"Dzień Chłopaka" w Filialnej Szkole Podstawowej w Strudze w tym roku obchodzony był inaczej niż zwykle. Mamy z klasy II i III zorganizowały dla dzieci "gofrowy dzień". Upieczonymi goframi zajadali się wszyscy uczniowie. Oczywiście, największe i najbardziej udekorowane bitą śmietaną i owocami otrzymali chłopcy, którzy w tym dniu obchodzili swoje święto. Dzieci z radością dziękowały za pyszności, które przygotowały mamy. My również bardzo dziękujemy paniom Annie Ilskiej, Sylwii Majdzie i Zofii Majdzie.

                                                                                                          Wychowawcy klas 0-III

                                                                                                          Jadwiga Tryniecka

                                                                                                          Janina Skarżyńska

Contribute!
Books!
Shop!