foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć


      

     29 września 2014 roku Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach gościł Brytyjczyka, mieszkającego w północno-wschodniej Anglii, w hrabstwie North Yorkshire. Dave, tak ma na imię nasz gość, miał przyjemność pracować z uczniami klas VI a, b szkoły podstawowej oraz grupą uczniów I a w gimnazjum. Na zajęciach uczniowie zadawali ciekawe pytania dotyczące Wielkiej Brytanii, zainteresowań a także miejsca zamieszkania naszego gościa. Co wiecej, uczniowie mogli dowiedzieć się o różnicach panujących w szkołach polskich jak i angielskich. W poszczególnych klasach były ćwiczenia, zadania w grupach oraz konkurencje sprawdzające znajomość języka angielskiego. Dla każdej osoby było to ciekawe doświadczenie, które utwierdziło ich w przekonaniu jak bardzo język obcy jest ważny w życiu codziennym.
Małgorzata Noskowska

Contribute!
Books!
Shop!