foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

19 kwietnia w Starych Bogaczowicach odbył sie drugi KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz hospicjum w Wałbrzychu. Organizatorem był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Wolontariusze z gimnazjum aktywnie włączyli się w przygotowania i przebieg loterii zorganizowanej w ramach koncertu. Koncert był dużym wydarzeniem, część artystyczną wypełnił występ zespołu BOGACZOWICZANIE prowadzonego przez panią Bogumiłę Stępień, odbywały się licytacje obrazów, rzeźb, piłek z autografami i wielu rzeczy ofiarowanych przez sponsorów, sprzedawane były losy i cegiełki. Zebrano ogromną kwotę - 21 tysięcy złotych. Uczniom wspierającym tę akcję serdecznie dziękuję.

Opiekun grupy wolontariuszy - Bogumiła Korzeniowska

Contribute!
Books!
Shop!