foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   Uczniowie klasy III SP na lekcji języka angielskiego przenieśli się w świat kulinarnych experymentów. W związku z nauką słownictwa dziewczęta oraz chłopcy przygotowywali pomysłowe szaszłyki. Na jednych z zajęć poznali nowe słownictwo, natomiast na kolejnej lekcji mogli przygotować szaszłyk wg. własnych upodobań. Pomysłowość dzieci nie miała końca, były szaszłyki z mięsem, warzywami, serem, kiełbaską. Nie zabrakło też szaszłyków "na słodko" - z owocami, jak również z ciastkami, cukierkami, oraz batonami. Na koniec, każdy mógł spróbować innego smaku. Ta lekcja pokazała uczniom jak łatwo można się uczyć - bawiąc

             M. Noskowska

ulubione_jedzen...
ulubione_jedzenie1 ulubione_jedzenie1
ulubione_jedzen...
ulubione_jedzenie2 ulubione_jedzenie2
ulubione_jedzen...
ulubione_jedzenie3 ulubione_jedzenie3
ulubione_jedzen...
ulubione_jedzenie4 ulubione_jedzenie4
ulubione_jedzen...
ulubione_jedzenie5 ulubione_jedzenie5

Contribute!
Books!
Shop!