foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

  Zima leniwie szykowała się do odejścia, a my z każdym dniem czekaliśmy na WIOSNĘ. To właśnie wtedy dzień zrówna się z nocą, która od tej chwili będzie coraz krótsza. Wiosna to pora roku, która angażuje wszystkie zmysły, zatem każdy wnikliwy obserwator z pewnością ją ujrzy, usłyszy i poczuje. Wiosna to przecież nieśmiałe promienie słońca, zielone pąki na drzewach i pierwsze kwiaty, to radosne ćwierkanie ptaków i powiew ciepłego wiatru. A gdzie najlepiej szukać wiosny? Oczywiście na łonie natury, wśród budzącej się z zimowego snu przyrody.

Nasz marsz z kolorowymi kwiatami wzbudził uśmiech wśród mieszkańców Starych Bogaczowic.

WITAJ WIOSNO!!!

1
1 1
2
2 2
4
4 4
6
6 6
a2
a2 a2
a3
a3 a3

Contribute!
Books!
Shop!