foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

  Śpiew jest jedną z najbardziej lubianych przez dzieci form artystycznego wyrazu. Młodsze dzieci śpiewają chętnie i przy różnych okazjach. Łatwo zapamiętują teksty i melodie. Wychodząc naprzeciw dziecięcym pasjom i zainteresowaniom w Szkole Podstawowej uczniowie klas 0-III zaprezentowali wybrane przez siebie utwory. Każda z klas śpiewała inną piosenkę. Wszyscy przygotowali swoje utwory na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy byli wygrani!!! Dyrekcja przygotowała dla milusińskich słodycze a przewodniczący klas odebrali pamiątkowe dyplomy przygotowane przez p.Alicję Winiarską.  W czerwcu odbędzie się kolejna edycja konkursu - będzie to piosenka wakacyjno- letnia. 

                                                                                      wychowawcy klas 0- III

1
1 1
2
2 2
9
9 9
11
11 11
dsc00988
dsc00988 dsc00988

Contribute!
Books!
Shop!