foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

"Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zobaczyć piękno w prostych rzeczach, poznaj osobę z autyzmem, ona ci pokaże..."

W naszej szkole ważny jest każdy uczeń ! Nikt nie zostaje pozostawiony sam sobie. Nauczyciele dbają o indywidualny rozwój każdego dziecka. Uczeń autystyczny jest równoprawnym członkiem zespołu klasowego a mądry wychowawca pomaga mu zdobyć wiedzę i wspiera na każdym kroku. Społeczność uczniowska zna problem i również nie izoluje takiego dziecka. 

Radosława Stramel - Świteńka

0 a
0 a 0 a
0 b
0 b 0 b
i a
i a i a
i b
i b i b
ii a
ii a ii a
ii b
ii b ii b
iii
iii iii

Contribute!
Books!
Shop!