foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Dzień Ziemi 2016 - Przełącz się na czyste powietrze! - to temat zajęć w jakich wzięli udział uczniowie klasy IV i V, które poświęcone były przekazaniu wiedzy o ochronie powietrza i segregacji odpadów. Uczniowie dowiedzieli się jakie zanieczyszczenia występują w powietrzu, co to jest smog oraz jaki wpływ na powietrze ma segregacja dopadów, poznali co robić by samemu przyczyniać się do poprawy jakości powietrza.

Pogadanka była bardzo ciekawie prowadzona, połączona z prezentacją i aktywnym udziałem uczniów.

Po zajęciach edukacyjnych uczniowie obejrzeli najnowszą wersję "Księgi dżungli" a w niej fantastyczne przygody Mowgliego - chłopca wychowanego przez rodzinę wilków.

Contribute!
Books!
Shop!