foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

W piątek 06 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Celem konkursu było: wspieranie postaw patriotycznych młodego pokolenia, propagowanie treści patriotycznych w edukacji artystycznej dzieci i młodzieży oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu  W drugiej edycji tego konkursu udział wzięło siedem szkół z Wałbrzycha i Powiatu Wałbrzyskiego. Uczestnicy prezentowali repertuar w dwóch kategoriach: soliści i duety. Nasz uczeń klasy IV Michał Pelc  zaśpiewał piosenkę „Taki kraji  zdobył II miejsce. Gratulujemy !  

Contribute!
Books!
Shop!