foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

13 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbył się X Powiatowy Konkurs Muzyczny – Wartości Narodowe w Muzyce Polskiej. W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z: Ptaszkowa, Marciszowa, Krzeszowa, Chełmska Śląskiego , Starych Bogaczowic i Kamiennej Góry. Po ponad trzech godzinach rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyli z ilością 116,5 pkt. uczniowie naszej szkoły w składzie: Kamila Tomaszek, Marek Gagaczowski i Goran Rajca. Zwycięską drużynę przygotowała Anna Palczak-Skwarek. Drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze (104 p.) , a trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Chełmsku Śląskim (100,5p.). Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach: szkolnym i powiatowym. Celem głównym konkursu była popularyzacja wartości narodowych w muzyce polskiej, wzmacnianie poczucia tożsamości kulturowej, historycznej i narodowej; rozbudzanie i rozwijanie wrazliwości estetycznej i moralnej dzieci oraz

indywidualnych zdolności twórczych. Gratulacje!!!

Contribute!
Books!
Shop!