foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Kornelia Dankowska uczennica klasy V została laureatką w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony samolot”. Konkurs towarzyszył ekspozycji „Kruche jak ważki … wystawa modeli samolotów wojskowych z daru rodziny Rogackich” w Wielkopolskim Muzeum Wojskowym w Poznaniu.

 Mój wymarzony samolot” – jak będzie wyglądał? Do jakich zadań będzie służył? Dokąd mogę nim polecieć? Na te i jeszcze inne pytania uczestnicy odpowiedzieli, przygotowując prace plastyczne.  Do konkursu zgłosiło się 336 uczestników z całego kraju. Prace nadesłano z 38 instytucji tj. szkół, przedszkoli, towarzystw i ośrodków kulturalno-edukacyjnych, świetlic i ognisk pracy pozaszkolnej.

Wystawę "Kruche jak ważki..." i prace plastyczne można oglądać do 21 maja (Noc Muzeów).

Gratulacje!!!

Contribute!
Books!
Shop!