foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   Nasi uczniowie uczestniczyli w kolejnym etapie ratowania ginącej populacji szaraków na Dolnym Śląsku. Spotkanie zorganizowali myśliwi z Górniczego Koła Łowieckiego „Szarak” w Wałbrzychu. Setka zajęcy pochodzących ze sztucznej hodowli, została wypuszczona na wolność na terenie gminy Stare Bogaczowice. Starannie przygotowaliśmy się do tej akcji. Na zajęciach plastycznych rysowaliśmy zające, na technice wykonywaliśmy prześmieszne maski. Nauczyliśmy się piosenki o szarakach i poznaliśmy informacje o tym gatunku. Wiemy co to jest - omyk, słuchy, skoki i turzyca. Wykonaliśmy także wielki plakat i pojechaliśmy na spotkanie wozem z Koła Łowieckiego „Szarak”. Długo zapamiętamy lekcję środowiska w naturze.

Radosława Stramel - Świteńka

Contribute!
Books!
Shop!