foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

      Mamy laureatkę  Ogólnopolskiego Konkursu z chemii, z bardzo wysokim 3-cim miejscem. Kasia Czernecka, która w bieżącym roku dopiero rozpoczęła naukę chemii, została laureatką Ogólopolskiego Konkursu ALBUS. 

Konkurs pisało 320 uczniów z całej Polski. Na 52  możliwyvh do zdobycia punktów, uzyskała 50 pkt, zajmując 3 miejsce.  Rośnie nam przyszły chemik, Kasia łączy swoje uzdolnienia z dużą pracowitością.  Interesuje się  również biologią, w tym samym konkursie z biologii zajęła19 miejsce. Startowała również w KONKURSIE GALILEO z biologii, zdobywając również 19 miejsce. 

Kasia zasłużyła na ocenę celującą z chemii i uściski od swojej pani od chemii, którą była Joanna Początek. 

Contribute!
Books!
Shop!