foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

         Spotkanie z lekturą Detektyw Pozytywka to niesamowita przygoda. Nauczyciel bibliotekarz zaprosił dzieci z klasy Ib razem z Panią Beatką Kozłowską, na wspólne odkrywanie tajemnic, rozwiązywanie zagadek i ćwiczenie pamięci poprzez  zabawy. 

W czasie zajęc dzieci mogły sprawdzić, czy nadają się na detektywów, jakie zdolności  i jakie cechy powinien mieć detektyw? 

       Zajęcia , wspólnie z bibliotekarzem przygotowały i poprowadziły: Jowita Szymańska i Weronika Tracz  z klasy Vb. Czytane były wybrane rozdziały, a później rozwiązywane zagadki i ta część zajęć miała formę konkursu.

        Dzieci, które najwięcej zapamiętały i wykazały się pamięcią godną detektywa to:

 

          I miejsce: Kasia Stochaj

        II miejsce: Amelka  Kawińska

       III miejsce: Amelka  Zalejska 

 

       Gratulacje dla dziewczynek!

                                                    Joanna  Początek

Contribute!
Books!
Shop!