foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 Świat wojny widziany oczami dziecka, historia Asiuni -  to tematyka lektury, którą czytały dzieci z klasy drugiej A, pani Bogusi Stępień. Uczniowie  wzięli  udział w konkursie czytelniczym, który polegał na odpowiedzeniu na 14 pytań z lektury.

Wyniki konkursu:

                       I miejsce: Natasza Sobota- bezbłędnie odpowiedziała

                     II miejsce:  Zosia Śliwka, Maja Rosiek i Julia Bednarczyk

                     III miejsce:  Janek Harasieński

   Dzieci zapamiętały, że Asiunia bardzo uważnie obserwowała świat i starała się jak najwięcej zapamiętać, chociaż dla małej dziweczynki było to bardzo trudne. Jednak zapamiętała i po latach - już jako pisarka : Joanna Papuzińska  wydała książkę.

   Konkurs odbył się w bibliotece szkolnej 28 lutego 2019 roku. Dziękuję  pani Bogusi za współpracę .                                                                        Joanna Początek

Contribute!
Books!
Shop!