foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   ,,Zaczarowana zagroda" - to książka lubiana przez dzieci, dlatego też chętnie uczestniczyły one w zajęciach w bibliotece szkolnej. Tym razem byli to uczniowie klasy II b pani Janiny Skarżyńskiej.  Dwa spotkania - zajęcia miały formę konkursu. Najpierw wspólnie przypomnieliśmy sobie, dlaczego książka Aliny i Czesława Centkiewiczów nosi tytuł Zaczarowana zagroda? i jakie było najzabawniejsze wydarzenie w Zaczarowanej zagrodzie. Dzieci rozwiązywały dwie krzyżówki, w tym jedną obrazkową, test i zagadki. Jednocześnie dowiedziały się wielu ciekawostek o życiu pingwinów Adeli.

 

                 Wyniki konkursu:

     I miejsce:Hania Kmieć i Dominik Borkowski

    II miejsce: Bartek Dworzyński i Dominika Niewiadomska

   III miejsce: Joasia Morawska i Natalia Kiraga

 

                   Pani Asi Skarżyńskiej serdecznie dziekuję za współpracę.

                   Nauczyciel bibliotekarz: Joanna Początek

Contribute!
Books!
Shop!