foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

    Dzien Matki to jedno z piekniejszych swiat, jakie obchodzimy w ciagu roku. W wiosennej aurze, wsród najpiekniej kwitnacych majowych kwiatów z miloscia wypowiadamy to cudowne slowo: MATKA. 'Slowa „Mamo ma, jak ja kocham Cie'' spiewaly dzieci z klas 0-III na uroczystym spotkaniu z tej wspanialej okazji, które odbylo sie 26 maja 2010 r. w naszej szkole. Dzieci wraz z ze swoimi wychowawczyniami przygotowaly piekny montaz bogaty w tance, muzyke, slowo i piosenke. Na sali panowalo ogromne wzruszenie, a nie jedna Mama ocierala ukradkiem lzy wzruszenia. Mamy mogly równiez podziwiac wystawe przygotowana przez dzieci pod haslem „Ja i moja mama”. 

 

Contribute!
Books!
Shop!