foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

17 maja uczniowie klas V- tych interesujacy sie przyroda  Polski wzieli udzial w Konkursie przyrodniczym  przygotowanym przez nauczyciela przyrody Joanne Poczatek.  Konkurs skladal sie z 2 czesci: rozwiazywany byl test, w drugiej czesci prezentowane byly fotografie ekologa Piotra Wozniaka. Zadaniem uczniów bylo rozpoznawanie gatunków roslin i zwierzat. Najwieksza wiedza  wykazala sie Karolina Wojciechowska , II miejsce  Beatka  Kania . W przyszlym roku dziewczeta na pewno  wezma udzial  w konkursach miedzyszkolnych.

W konkursie ekologicznym dla klas V-tych   bezblednie napisala test Olga Palczynska, wyróznienia otrzymali: Joanna Strzyz i Michal Kowalczyk.

Najlepszym  znawca  drzew i krzewów okazal sie Maciek Sitko, który jak sam sie przyznal  praktyki uczy sie od wujka lesnika.

Contribute!
Books!
Shop!