foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Razem z klasą I b pojechaliśmy do Wrocławia zwiedzić największą wystawę klocków LEGO. Nasza pani powiedziała nam, że użyto na nią 10 tirów klocków. Podziwialiśmy  niemal 100 makiet prezentujących fantastyczne budowle z kilku milionów klocków Lego. Najbardziej podobał się nam  największy na świecie „Titanic”, którego zbudowano z pół miliona klocków w skali 1:25. Budowla mała 11 metrów długości i blisko 3 metry wysokości. Makieta Titanica powstała z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów !

Każdy z nas mógł pobawić się do woli w „ Fun Parku”. Strefa do zabaw Duplo, stoliki do zabawy klockami Lego, przestrzeń do tworzenia konstrukcji z ogromnych klocków, a także  ściana „do pisania klockami”  dostarczyły nam wspaniałych chwil.  Dodatkową atrakcją były filmy prezentujące świat nauki przez pryzmat klocków Lego, które można było zobaczyć w edukacyjnym kinie.

Wystawa była objęta Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka Pana Ministra Marka Michalaka.


                                                                                                                                                                                                         Radosława Stramel - Świteńka
1
1 1
2
2 2
3
3 3
9
9 9
10
10 10
16
16 16
20
20 20
26
26 26
Contribute!
Books!
Shop!