foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   W dniu 18.02.2016 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w podsumowaniu wyników konkursu"Mój pomysł na zawód", którego organizatorem była Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna. Konkurs plastyczny dla klas 0-III przyciągnął szerokie grono zainteresowanych uczniów ze szkół podstawowych Powiatu Wałbrzyskiego. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań zawodowych, kształtowanie wyobraźni dotyczącej przyszłości, wspieranie dziecka w rozwijaniu zainteresowań oraz sprawdzenie własnych umiejętności.
Laureatom konkursu nagrody za najciekawsze prace wręczał Starosta Powiatu Wałbrzyskiego p.Jacek Cichura i Wicestarosta p.Krzysztof Kwiatkowski.  Dzieci miały niecodzienną szansę zobaczyć jak wygląda praca Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego. Odwiedziły kancelarię i gabinety członków Zarządu. Było wiele uśmiechu, radości i ciekawych pytań. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć i  drobnych upominków.
"To wspaniała idea, przyniosła dzieciom wiele radości i pozwoliła odkryć ich zainteresowania zawodowe. Sądzę, że właśnie takie inicjatywy pozwalają uwidocznić  dziecięce talenty, które pielęgnowane, mogą w przyszłości zaowocować wspaniałą karierą zawodową"  - mówił Starosta. 
Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali:
I miejsce - Łucja Wójtowicz z klasy III i  Kacper Piasecki z klasy I a  
II miejsce - Weronika Tracz z klasy II b
wyróżnienia - Maja Rosiek z klasy 0 a i Grzegorz Skrzyński z klasy II a
Małym zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Możemy być dumni z tak uzdolnionych dzieci. Dziękujemy wychowawcom z ich przygotowanie.
                                                                                                                                                              Małgorzata Miela 
1
1 1
02
02 02
2
2 2
03
03 03
4
4 4
5
5 5
06
06 06
07
07 07
23
23 23
Contribute!
Books!
Shop!