foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Powitanie Wiosny w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach  

Powitanie wiosny w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach bylo rezultatem projektu pod haslem „Wiosenne przebudzenie” opracowanym i przygotowanym przez dzieci i nauczycielki klas 0-III i oddzialu przedszkolnego prowadzonego przez Fundacje "Poznan".

Celem projektu i koncowej imprezy bylo kultywowanie tradycji ludowych, integracja spolecznosci szkolnej oraz pokaz umiejetnosci plastyczno-literackich dzieci.

            Uczniowie poznali tradycje ludowe, wiersze, piosenki, kwiaty, ptaki i owady bedace zwiastunami wiosny. Na podstawie zdobytych informacji przygotowaly wiosenne plakaty i listy do wiosny. Efektem wspólnych dzialan byla barwna i kolorowa parada oraz wspólne tworzenie scenografii wiosennej.

Wszystkie klasy stanely na wysokosci zadania, a ich duze zaangazowanie, wysilek i prace mozna obserwowac na wystawie na parterze szkoly.

                                 Zapraszamy wszystkich do jej obejrzenia!

 
Contribute!
Books!
Shop!