foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Chociaz jeszcze niedawno dookola lezal snieg, na dobre ruszyly zawody kolarskie.

 7 marca w Jeleniej Górze nasi zawodnicy scigali sie walczac o Puchar Starosty Powiatu Jelenia Góra. 14 marca reprezentowali szkole w Chojnowie w Pucharze Burmistrza Miasta. W jednym i drugim przypadku wygrali.

Natomiast 21 marca w Jeleniej Górze odbyla sie III edycja najwiekszego w makroregionie lubusko-dolnaslaskim wyscigu kolarskiego "Puchar Piastów Slaskich". Dodatkowym elementem byl wyscig "O Puchar Prezydenta Jeleniej Góry". I tym razem przewaga LKKS "Górnik" Walbrzych/Zespól Szkól Stare Bogaczowice nad pozostalymi druzynami byla bardzo wyrazna. Nasi uczniowie zdobyli wszystkie puchary i wiele indywidualnych nagród. Ich wyniki zamieszczono na stronach ogólnopolskich: www.pzkol.pl, www.kolarski.pl, www.dzkol.eu. Zachecamy do ich obejrzenia.

Reprezentanci Szkoly Podstawowej: Paulina Trebacz, Karolina Grochalska, Zuzanna Walczak i Natalia Jarosz.

Reprezentanci Publicznego Gimnazjum: Karolina Wolska, Aleksandra Dmytrasz, Monika Lasota, Natalia Górecka, Natalia Grochalska, Urszula Czarnecka,

                                                      Klaudia Zukowska, Daniela Szewczynska, Marlena Przewieda

                                                      Kamil Gorzawski, Pawel Przewieda, Tomasz Wolski, Milosz Podgórski, Mateusz Kowalski

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich opiekunowi - p. Leslawowi Nogawce.

Zyczymy powodzenia w Miedzynarodowym Kryterium Kolarskim w Dzierzonowie i wyscigu MTB w Sobótce!

 

 

Galeria zdjec

 


 

Contribute!
Books!
Shop!