foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

W ubieglym roku szkolnym nasza placówke opuscil Grzegorz Gajdamowicz, Bartosz Zajac i Damian Lasota. Dzisiaj swieca swoje sukcesy, z czego jestesmy dumni i zyczymy im kolejnych.

Grzegorz Gajdamowicz chodzi do Szkoly Muzycznej w Walbrzychu. Wszyscy pamietaja jego obsluge sprzetu naglasniajacego w naszej szkole, gre na waltorni podczas apelów i przygotowania kazdej imprezy artystycznej. W niedziele, 22 marca, w kosciele w Szczawnie-Zdroju mozna bylo sluchac go podczas koncertu wielkopostnego pt. "Requiem" W. A. Mozarta, który prowadzila dyrygent - p. Malgorzata Sapieha-Muziol. Grzegorz wystepowal obok znanych u nas spiewaków oraz akademickiego chóru Politechniki Wroclawskiej.

Bartosz Zajac i Damian Lasota w naszej szkole dali sie poznac jako swietni sportowcy. To u nas w klasie V SP rozpoczeli trenowanie kolarstwa, a kontynuuja je w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Swidnicy, ale w dalszym ciagu reprezentuja klub UKKS "Górnik" Walbrzych/ZS Stare Bogaczowice. 21 marca wrócili z obozu kadry Polski juniorów z Chorwacji. Przebywali tam od 9 marca i przygotowywali sie do Mistrzostw Europy w Ankarze (Turcja).

Wszystkim zyczymy powodzenia i wielu sukcesów!

Contribute!
Books!
Shop!