foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

W marcu nasi gimnazjalisci wzieli udzial w konkursach organizowanych przez III LO: konkursie j. angielskiego i konkursie j. niemieckiego.

W "IX Konkursie Jezyka Angielskiego" II miejsce zajeli:

 Zuzanna Strzelec - 49 punktów

Mateusz Dyga - 43 pkt

Oboje zdobyli tytul laureata, a mogli zostac nimi tylko ci, którzy wywalczyli minimum 42 punkty. Bardzo malo zabraklo do tytulu Justynie Falinskiej i Klaudii Zukowkiej. Obie uzyskaly 41 punktów! Grupe anglistów do konkursu przygotowala p. Malgorzata Galazka.

W "IX Konkursie Jezyka Niemieckiego" nasza szkole reprezentowala Paulina Bankowska, która pracowala z p. Agnieszka Wójcikiewicz. Tutaj tytul laureata przyznawano tym, którzy zdobyli 34 punkty. Paulina uzyskala 30, ale jest to takze bardzo dobry wynik i dlatego  zostala Finalistka I stopnia.

Wszystkim gratulujemy i zyczymy bardzo dobrego wyniku na egzaminie!!!!!

Galeria zdjec

 

Contribute!
Books!
Shop!