foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

30 marca gimnazjalisci uroczyscie powitali WIOSNE!

Podczas zabawy najpierw wybrano "Najpiekniejsza Pania Wiosne", a zostala nia Katarzyna Jankowska z klasy I. Potem wszyscy ogladali ciekawe przedstawienie o wagarowiczach, a jego finalem bylo wreczenie nagrody klasie Ib, która w I semestrze wypracowala najwyzsza frekwencje!!! W podziwie wszystkich otrzymala "Nagrode Antywagarowicza" - miotle. Mamy nadzieje, ze zacheci ich ona do jeszcze wyzszej frekwencji w II semestrze. A moze tez zdradza, jak im sie to udaje?!

Ten dzien byl pelen nagród, bo po antywagarowiczach wyrózniono "Najlepsza Zywa Marzanne", która przedstawila klasa IIa. A potem wreczono 20 medali za "znamienne" zachowania. I tak na przyklad Sandra Mokros z IIa zostala "Najbardziej Zakrecona Osoba".

Poniewaz wiosna to marzenia i przerózne uniesienia, dlatego nie zabraklo wierszy o milosci, bo:

"Milosc sil dodaje",  "Milosc rodzi milosc"  czy "Z wiosna nadzieje rosna".

Punktem kulminacyjnym naszego spotkania byla "Familiada". Zwyciezyla ..... druzyna dziewczat w skladzie: Ela Polec, Marta Gibes, Dominika Twardowska i Justyna Duda.

Po "Mini show" musielismy rozpoczac lekcje. Spotkanie trwalo troszke ponad dwie lekcje, wszyscy sie swietnie bawili. Przygotowal je Samorzad Uczniowski pod opieka p. Malgorzaty Galazki.

Galeria zdjec

 

Contribute!
Books!
Shop!