foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

Dzisiaj, 12 kwietnia, o godz. 8/00 uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespolu zebrali sie w hali sportowej. Bylo to bardzo smutne spotkanie, bo poswiecone Panu Prezydentowi Lechowi Kaczynskiemu i Jego 95 towarzyszom podrózy do Katynia, która w sobote, 10 kwietnia, o godz. 8/56 zakonczyla sie tragicznie. Wszyscy zgineli ... Minuta ciszy oddalismy Im hold.

Kilka chwil
Kilka wspomnien, chwytajacych za serce
Kilka lez spadajacych po policzkach
Kilka momentów zwatpienia
Jeszcze wiecej znaków zapytania
Czy to na pewno ...
Contribute!
Books!
Shop!