foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

9 kwietnia 2010 r. obchodzilismy Miedzynarodowy Dzien Teatru. Pani B.Stepien, T.Wojdala i E.Rajca wraz z dziecmi przygotowaly „mini-teatr edukacyjny”, który w ciekawy i zabawny sposób przyblizal wiedze o teatrze i jego pracownikach. Dzieci utrwalily sobie zadania rezysera, inspicjenta, suflera czy scenografa. 

 

Na zakonczenie zostaly wreczone nagrody i dyplomy dla laureatów Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Smerfik”, a zwyciezcy zaprezentowali swoje umiejetnosci przed widownia, która nagrodzila ich dodatkowo gromkimi brawami.  

 

Decyzja jury laureatami Szkolnego Konkursu Recytatorskiego ,,Smerfik” zostali: 

 

·w kategorii kl. 0 i przedszkoli – Julia Michalak  

·w kategorii kl. I – II – Julia Kowalska 

·w kategorii kl. III – Marlena Lechowicz

Laureaci beda reprezentowac nasza szkole w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Boguszowie Gorcach.

Wyrózniono równiez recytacje B.Gromke, R.Terendy, J.Janik, K.Amanowicz, M.Terendy, W. Sitko

i O. Francke.

 

 

Contribute!
Books!
Shop!