foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

    23 kwietnia 2010 r. w Zespole Szkól Integracyjnych w Walbrzychu  odbyl sie konkurs "Bezpieczenstwo w Ruchu Drogowym" z rejonu walbrzyskiego. W ramach konkursu mlodziez pisala test z ruchu drogowego wielokrotnego wyboru i jazda rowerem po torze sprawnosciowym. Nad prawidlowym przebiegiem konkursu czuwala walbrzyska policja z drogówki. Nasze gimnazjum reprezentowali Piotr Spaczynski, Krzysztof Gajdamowicz i Tomasz Grzeszczuk wszyscy z IIa. W konkursie indywidualnym Piotr Spaczynski zajal I miejsce. Nasza druzyna zajela II miejsce. Gratulujemy

 

 
 
 
 

 

Galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!