foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

   W piatek 23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyl sie konkurs muzyczny „Wartosci narodowe w muzyce polskiej”, obejmujacy zagadnienia zwiazane z zyciem i twórczoscia  F.Chopina.  Do konkursu przystapilo 12 szkól z powiatu kamiennogórskiego i  walbrzyskiego. Nasza szkole reprezentowala druzyna ( wyloniona w eliminacjach szkolnych), w sklad której weszli uczniowie z kl. VI  Sylwia Czajka , Aleksandra Stoklosa i  Norbert  Sawiarski . Uczniowie odpowiadali  na pytania dotyczace zycia i twórczosci Fryderyka Chopina , zagadnienia z historii i teorii muzyki , notacji muzycznej i wiedzy ogólnej, które mialy charakter zadan otwartych,  zamknietych, quizów, cwiczen manualnych i innych.  Po raz pierwszy w historii konkursu trzy druzyny (w tym nasza) uzyskaly te sama ilosc punktów dlatego komisja konkursowa postanowila przyznac trzy pierwsze miejsca, nie przyznajac miejsc drugich i trzecich. Wszystkie zwycieskie druzyny otrzymaly nagrody oraz nagrode dla szkoly .

 

 

 

Galeria zdjec

 

Contribute!
Books!
Shop!