foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Mlodziezowa Akcja Obywatelska prowadzona jest w ramach inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej - Rok Historii Najnowszej- przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we wspólpracy z koalicja" Inicjatywa Razem 89 " i ogólnopolskimi i regionalnymi organizacjami jednostek samorzadu terytorialnego. Jej celem jest upamietnienie 20 rocznicy pierwszych wyborów samorzadowych w wolnej Polsce, która przypada 27 maja tego roku.  W ramach realizowanego projektu grupa uczniów Publicznego Gimnazjum spotkala sie 19 kwietnia b.r. z przedstawicielami Samorzadu Terytorialnego Gminy Stare Bogaczowice, podczas którego przypomniano historie 20-lecia tej instytucji, wnikliwie przeanalizowano idee samorzadnosci. Zaproszeni Goscie przedstawili pozytywne cechy ustawy o nowym samorzadzie terytorialnym wcielonej w zycie przed 20 laty. Przypomniano o sukcesach inwestycyjnych na terenie Gminy:Zespól Szkól, Gminna Biblioteka Publiczna, swietlice srodowiskowe, wodociagi kanalizacja,realizacja Projektu Ekomuzem Wokól Trójgarbu, w budowie Gminne Centrum Edukacyjno-Spoleczne.

Galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!