foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Fundacja Wspomagania Wsi zaprosila uczniów gimnazjów z miejscowosci do 20 000 mieszkanców do udzialu w konkursie internetowym celem rozwijania wiedzy o Polsce oraz do wykorzystywania Internetu w celu zdobywania informacji i komunikowania sie.

Uczestnicy musieli posiadac konta poczty elektronicznej, zarejestrowac sie na stronie konkursu i odpowiadac na pytania testu wielokrotnego wyboru. Pytania dotyczyly wiedzy ogólnej o Polsce z dziedzin takich jak m. in.: historia, literatura, geografia, przyroda, polityka, zycie codzienne, kultura, sport, slawni ludzie, slynne cytaty.

Konkurs skladal z trzech etapów. W pierwszej i drugiej rundzie uczestnicy odpowiadali na pytania testu. Natomiast zadaniem finalistów w trzeciej rundzie bylo napisanie rozprawki na jeden z 15 podanych tematów i przeslanie jej do Fundacji w okreslonym terminie poczta tradycyjna oraz elektroniczna.

Z naszej szkoly do II etapu przeszly: D. Dabrowska, A. Wójcik. A. Czelen, K. Maryniak (opiekun p. M. Galazka),

A. Skibinska, I. Kuzma i M. Skarzynska (opiekun p. M. Fasciszewska).

 Jednak jedna z 32 laureatów  konkursu zostala Daria Dabrowska z klasy II „a”.Osoba na I miejscu zdobyla 92 pkt, na ostatnim – 77. Daria Dabrowska uzyskala 83 pkt i ostatecznie zajela 15 miejsce. W nagrode otrzymala 1.000,00 zlotych i zaproszenie na 3 dni do Warszawy na bezplatna wycieczke. Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! 
Contribute!
Books!
Shop!