foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Nasi gimnazjalisci 27, 28 i 29 kwietnia pisali egzamin. Sprawdzono, jak wszystkim w Polsce, wiadomosci z przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych i jezykowych. W naszej szkole 26 osób zdawalo egzamin z jezyka niemieckiego, a 30 z jezyka angielskiego.Emocje przed egzaminem, oczywiscie, byly. Jednak trzy dni minely szybko, na ogól wszyscy sa zadowoleni i teraz czekamy na wyniki. Przed uczniami jeszcze wypracowanie ocen na swiadectwo ukonczenia gimnazjum. Trzeba wiec ostro wziac sie do pracy i nadrobic to, co gdzies sie zgubilo.Gimnazjalistom zyczymy zadowolenia z wyników egzaminu!!!!!
Contribute!
Books!
Shop!