foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Na poczatku maja historia Polski wyznacza nam wazne obchody: Miedzynarodowy Dzien Solidarnosci Ludzi Pracy, Swieto Flagi Narodowej i Rocznice Konstytucji 3 Maja.

W naszym gimnazjum uroczystosci zorganizowano 30 kwietnia. Przygotowala je p. Ewa Rózycka z klasa I „a”. Do dzisiaj w aneksie na I pietrze obejrzec mozna historie naszego hymnu oraz ilustracje zwiazane z wydarzeniami 3 maja.Szkola Podstawowa majowe uroczystosci obchodzila 5 maja. W hali zgromadzili sie uczniowie klas III –VI. Zespól „Starobogaczowiczanie” pod opieka p. Bogumily Stepien zaspiewal znane majowe melodie, teksty literackie i dekoracje plastyczne przygotowali uczniowie klas IV z p. Bogumila Korzeniowska i Alicja Winiarska.

Galeria zdjec

 

Contribute!
Books!
Shop!