foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Kolejny rok w maju, gdy rozpoczynaja sie matury, klasy II i III spotykaja sie z absolwentami naszej szkoly, którzy chodza teraz do róznych szkól ponadgimnazjalnych. Jest to kolejny etap dzialan pedagoga Zespolu Szkól, p. Malgorzaty Mieli, wspomagajacy naszych uczniów we wlasciwym wyborze szkoly po ukonczeniu gimnazjum.
Tego roku odwiedzili nas przedstawiciele walbrzyskich szkól tj. II i III LO, Zespolu Szkól nr 8, Zespolu Szkól Ekonomiczno-Gastronomicznych, Zespolu Szkól Muzycznych oraz Zespól Szkól im. M. Sklodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju.Nasi absolwenci bardzo ciekawie zaprezentowali swoje szkoly. Milo bylo sluchac ich dojrzalego spojrzenia na ksztalcenie, celnych uwag wlasciwego wyboru szkoly i swobody wypowiedzi. Gimnazjalisci zadali wiele pytan. Z pewnoscia spotkanie pozwoli na dobry wybór szkoly, bo przeciez juz rozpoczeli wypelnianie podan.
 
Contribute!
Books!
Shop!