foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

28 kwietnia 2010 r. w Teatrze Lalki i Aktora w Walbrzychu, odbyla sie gala wreczenia nagród laureatom regionalnego konkursu "Bezpieczniej z pradem". Celem akcji bylo podnoszenie swiadomosci bezpiecznego korzystania z urzadzen elektrycznych wsród dzieci i mlodziezy oraz promowanie bezpiecznego, ekologicznego i racjonalnego uzytkowania energii elektrycznej. Najmlodsi uczestnicy, dzieci z klas I-III szkól podstawowych do przygotowania mialy prace plastyczne na temat "Wizyta w Krainie Przyjaznej Energii". Z naszej szkoly nagrode (rower) za zajecie III miejsca otrzymal ucz. kl.II Karol Maksym oraz wyróznienie ucz.kl.II Klaudia Stepien. Prace cechowaly wysoki poziom artystyczny, duza kreatywnosc i zaangazowanie. Zostaly one wykonane na kole artystycznym pod kierunkiem nauczycieli Anny Palczak-Skwarek i Teresy Wojdaly

***********

Z OSTATNIEJ CHWILI

10 maja br., odbylo sie posiedzenie komisji konkursowej, która dokonala rozstrzygniecia konkursów organizowanych w ramach programu edukacyjnego "Bezpieczniej z pradem". Patronat honorowy nad programem objeli Prezes Urzedu Regulacji Energetyki, Rzecznik Praw Dziecka, Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Gospodarki.

Uroczyste zakonczenie programu oraz wreczenie nagród laureatom konkursów odbedzie sie 22 czerwca w Konstancinie - Jeziornej.

 

WYNIKI KONKURSU -  ETAP OGÓLNOPOLSKI  

 

KONKURS PLASTYCZNY KLAS I-III

I miejsce Julia Górecka, SP nr 1 w OtwockuI

II miejsce Angelika Sofinska, Mlodziezowy Dom Kultury w Kluczborku

 III miejsce Zuzanna Dymek, SP w Dobrzykowie

 

Wyróznienia:

Mikolaj Duchlinski,SP w Gloskowie

Magdalena Hanna, SP nr 314 w Warszawie

Aleksandra Klamka, SP nr 33 w Kielcach

Maja Kornilowicz, SP nr 10 w Kaliszu

Dorota Kwiatkowska, Zespól Szkól Spolecznego Towarzystwa Oswiatowego w Ostrolece

Karol Maksym, SP w Starych Bogaczowicach

Zofia Rys, ZS nr 1 w Oswiecimiu

Piotr Wegiel, Mlodziezowy Dom Kultury w Kluczborku

 

*********

GRATULUJEMY !!!

 

Contribute!
Books!
Shop!