foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Po dwudniowych eliminacjach, nasz uczen z kl.VI b Radoslaw Kopec zakwalifikowal sie do koncertu finalowego Sudeckiego Festiwalu Piosenki Dzieciecej. Koncert odbedzie sie 6 czerwca  2010 r. o godz. 16/00 w Filharmonii Sudeckiej w Walbrzychu. To jednak nie wszystko, Radek zostal zaproszony do udzialu w prezentacji piosenki  "Walbrzych, a ja kocham to miasto"- taki tytul nosi piosenka promujaca Sudecki Festiwal Piosenki Dzieciecej. Autorzy postanowili stworzyc teledysk do tej piosenki i wlasnie m.in. Radek ja zaspiewa. Gratulujemy i trzymamy kciuki !

Contribute!
Books!
Shop!