foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Uroczyste rozpoczecie roku szkolnego 2009/2010

 

1 wrzesnia 2009 roku w Zespole Szkól w Starych Bogaczowicach odbyl sie uroczysty apel z okazji rozpoczecia nowego roku szkolnego. Pani Dyrektor Krystyna Witkowska - Nogawka serdecznie powitala zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, rodziców, zaproszonych gosci i nauczycieli. Pani Dyrektor oddala hold ofiarom II wojny swiatowej w 70 -ta rocznice wybuchu wojny. Przypomniala wszystkim uczniom, iz obecny rok szkolny bedzie rokiem wytezonej, ale zarazem owocnej pracy. Przedstawila wychowawców klas oraz przydzielila sale, w których beda sie uczyc nasi podopieczni. Zapoznala zebranych z wymaganiami nowej reformy programowej, obejmujacej uczniów klas pierwszych szkól podstawowych i gimnazjów. Glos zabral takze Wójt Gminy Stare Bogaczowice Pan Leszek Swietalski, który bardzo cieplo wypowiadal sie o naszej spolecznosci i zyczyl nam powodzenia w zdobywaniu wiedzy w kolejnym roku pracy.

 

Contribute!
Books!
Shop!