foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Dnia 26 wrzesnia 2009 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju nasz zespól "BOGACZOWICZANIE" pod kierunkiem Bogumily Stepien swoim wystepem skladajacych sie z piosenek ludowych i biesiadnych promowal nasza szkole. W tym dniu spotkaly sie chóry z róznych regionów na kolejnej edycji imprezy muzycznej pod haslem "BEATI CANTORES" (szczesliwi spiewaniem). Milo bylo spiewac w tak zacnym gronie i w obecnosci Tych, którym muzyka i spiew sprawia radosc.

Galeria zdjec: http://picasaweb.google.pl/zs.starebogaczowice/BeatiCantores2009Bogaczowiczanie#

Contribute!
Books!
Shop!