foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

         3 pazdziernika na boisku przy szkole w Strudze odbylo sie kolejne juz "Pozegnanie lata". Uczestnicy, czyli najmlodsi i mlodziez, staneli do rywalizacji sportowej. Byly wiec wyscigi w workach i mecz pilki noznej. I wcale nielatwo bylo wygrac! Ale, na szczescie, wszyskie zawody zakonczyly sie bez kontuzji. Nagrody rozdawal pan Leszek Swietalski, wójt Gminy Stare Bogaczowice. Nie zabraklo tez slodyczy i zasluzonego po rozgrywkach napoju chlodzacego.

        Impreze srodowiskowa zorganizowala Rada Solecka Strugi. Organizacje wspomagali rodzice, Klub Integracji Spolecznej oraz p. Krystyna Swietalska i p. D. Bukalska - nauczycielki szkoly w Strudze.

galeria zdjec:

http://picasaweb.google.pl/zs.starebogaczowice/PozegnanieLataWStrudze?feat=directlink

 

 

 

Contribute!
Books!
Shop!