foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

        14 pazdziernika w szkole w Strudze odbyla sie bardzo wazna uroczystosc - pasowanie uczniów klas I. Wszyscy bardzo odswietnie ubrani, troche niespokojni i patrzacy na swych rodziców, których w tym dniu byl komplet. Po wejsciu pocztu sztandarowego dzieci z zupelna latwoscia zaprezentowaly swój program przygotowany z wychowawczynia -. p. Krystyna Swietalska, a potem zlozyly podpis-odcisk palca i ...... juz bylo po wszystkim. Pani dyrektor zyczyla im samych sukcesów, usmiechu i zadowolenia ze wszystkiego, czego uda im sie  dokonac. Po elegancji i zachowaniu widac, ze rosnie mocna grupa wspanialych uczniów. Powodzenia !!!

galeria zdjec:

 

 

http://picasaweb.google.com/zs.starebogaczowice/PasowanieWStrudze?feat=directlink

 

Contribute!
Books!
Shop!