foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

      30 pazdziernika 2009r.w Szkole Podstawowej w Zespole Szkól w Starych Bogaczowicach odbylo sie Halloween. Uczniowie klas piatych i szóstej "b" wzieli udzial w licznych konkursach, grach oraz zabawach zwiazanych z tradycjami amerykanskiego spoleczenstwa. Wszystkie dzieci byly przebrane w róznorodne stroje. Byly czarownice i potwory. Kazdy swietnie sie bawil. Zajecia z j. angielskiego przygotowala pani Malgorzata Noskowska.
 

 Galeria zdjec:

http://picasaweb.google.pl/zs.starebogaczowice/HalloweenWPodstawowce?feat=directlink

 

Contribute!
Books!
Shop!