foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

„Funny Halloween”

            Dnia 16.11.09r. w Publicznym Gimnazjum w Zespole Szkól w Starych Bogaczowicach odbyl sie apel pt. „Funny Halloween”. Zostal on przygotowany przez uczniów klas I, II oraz III pod pilnym okiem Pani Malgorzaty Galazki. Przedstawienie odbylo sie na holu. Oswietlenie stanowilo kilkadziesiat zapalonych swieczek, wiec nie bylo zbyt jasno. Oprócz tego rozwieszone byly pomaranczowo- czarne serpentyny i wyciete z papieru dynie. Podczas uroczystosci uczniowie wystawili sztuke Szekspira pt. „Hamlet” w jezyku angielskim. Nastepnie, wysluchawszy tekstów w jezyku polskim, oraz angielskim, dowiedzielismy sie  wielu ciekawostek o tradycji i symbolach Halloween. Kolejnym, a zarazem ostatnim punktem programu bylo przedstawienie, które pokazywalo, jak dzieci w Stanach Zjednoczonych obchodza wlasnie to swieto.

            Wszystkim bardzo podobalo sie przedstawienie i zostalo ono nagrodzone wielkimi brawami. Dowiedzielismy sie z niego wielu rzeczy o Halloween. Wystepujacy uczniowie wykazali sie doskonala znajomoscia jezyka angielskiego.

Galeria zdjec z Halloween

http://picasaweb.google.pl/zs.starebogaczowice/FunnyHalloweenWGimnazjum?feat=directlink

 

Contribute!
Books!
Shop!