foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

       

         Dnia 3 Listopada odbyl sie w naszej szkole powiatowy konkurs "Muzyczne Formy Ludowe" dla klas 0-III. Celem konkursu bylo kultywowanie polskiej kultury ludowej, propagowanie róznych form wokalnych oraz podtrzymywanie tradycji. Jury w skladzie Anna Palczak-Skwarek, Elzbieta Wojtowicz i Jolanta Menzyk zwracalo uwage przy ocenie na poprawne wykonanie utworu pod wzgledem wokalnym, melodie, tekst, rytm i ogólne wrazenia artystyczne. Opiekunom z Boguszowa - Gorc (Szkola Podstawowa nr 6 i 1), Strugi, Sadów, Walimia oraz ze Starych Bogaczowic (Szkola Podstawowa i Oddzial Przedszkolny) serdecznie dziekujemy za przygotowanie dzieci oraz kultywowanie folkloru w naszym powiecie. Sponsorem konkursu byla Rada Gminy oraz Zespól Szkól w Starych Bogaczowicach .

         

Zapraszamy za rok wszystkich uczestników i zyczymy radosci w  podtrzymywaniu tradycji naszej kultury ludowej.

 

Anna Palczak -Skwarek, Teresa Wojdala  i  Janusz Chomicz

 

 

 

 

Galeria zdjec

 

 

Contribute!
Books!
Shop!