foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

            30 listopada w naszej szkole odbyla sie Uroczysta Gala podsumowujaca sezon kolarski w  2009 roku. W spotkaniu uczestniczyli, oczywiscie, ci najwazniejsi - uczniowie Zespolu Szkól oraz ich rodzice, trenerzy klubu i wladze Gminy Stare Bogaczowice: pan Leszek Swietalski-wójt Gminy, pan Jan Makosiej-przewodniczacy Rady Gminy. Byl z nami takze pan Henryk Luczak-sekretarz Gminy, pan Wladyslaw Zyndul, wiceprezes Dolnoslaskiego Zwiazku Kolarskiego, pan Waldemar Szolc-czlonek i Zarzadu DZKOL Wroclaw i pan Bogdan Skiba z "Tygodnika Walbrzyskiego".

            Wszystkich gosci powitala pani dyrektor szkoly - Krystyna Witkowska-Nogawka. Zlozyla uczniom gratulacje i podziekowania za ciezka prace, która przynosi im sukcesy, ale tez promuje nasza placówke w powiecie, województwie i Polsce. Podziekowala tez za dobra wspólprace panu Ryszardowi Szramowi - prezesowi klubu kolarskiego "Górnik Walbrzych/Zespól Szkól Stare Bogaczowice", trenerom: panu Slawomirowi Nowickiemu i Leslawowi Nogawce oraz mechanikowi - panu Marianowi Paszkowi i kierowcy - panu Antoniumu Orlinskiemu.

           II czesc spotkania poprowadzil  pan Leslaw Nogawka przedstawiajac najwazniejsze wyniki tego sezonu: I miejsce druzynowo w Challenge 2009 DZKOL w Rowerach MTB oraz II miejsce druzynowo w Challenge 2009 - Szosa. Mlodziez szkól srednich w podziekowaniu za reprezentowanie Zespolu Szkól otrzymala od p. K. Witkowskiej  pamiatkowe pucharki. Podziekowania zlozyl tez na rece pana wójta, przewodniczacego Rady Gminy i dyrektorki szkoly pan R. Szram, wreczajac wymienionym statuetki.

          Z przyjemnoscia sluchalismy tez gratulacji i dowodów uznania, które padly z usta pana Leszka Swietalskiego. Zapewnil wszystkich, ze  przy tak wysokich wynikach Gmina zawsze bedzie wspierala kolarstwo, a on dolozy wszelkich staran, aby nasza mlodziez nie czula sie gorsza i miala sprzet sportowy adekwatny do osiagniec.

          Podzas spotkania wymieniono tez inne osiagniecia indywidualne od zwyciestw w Pucharze Polski poczawszy, na Mistrzostwach Polski w Maratonie MTB skonczywszy. To niewatpliwie ogromne sukcesy! Jednorazowe stypendia za osiagniecia otrzymali:

Klaudia Zukowska                      Marlena Przewieda                 Mateusz Kowalski

Karolina Wolska                        Urszula Czarnecka                   Pawel Przewieda

Monika Lasota                          Natalia Górecka                     Milosz Podgórski

Karolina Grochalska                   Paulina Trebacz                     Zuzanna Walczak

Natalia Rajca                           Aleksandra Dmytrasz              Przemyslaw Kopacz

Rafal Czernecki                        Joanna Strzyz                      Karolina Wojciechowska 

Na uznanie zasluguje fakt, ze nasi kolarze w wiekszosci potrafia polaczyc szkole i treningi przez szesc dni w tygodniu, lacznie z feriami i wakacjami!

                                                                            Gratulujemy !!!!

 

 

 

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!