foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Jak co roku, tuz przed 6 grudnia nasza szkole odwiedzil prawdziwy Swiety Mikolaj. Jak zwykle zostal przez wszystkich goraco powitany, a zwlaszcza przez przedszkolaków z oddzialu prowadzonego przez Fundacje, grupe „O” oraz uczniów klasy II. Przywitano go gromkimi brawami, z wielkim zainteresowaniem wpatrujac sie w jego worek, w którym z cala pewnoscia znajdowaly sie prezenty. Jednak otrzymanie prezentu okazalo sie nie takie proste. Mikolaj dokladnie wypytal wszystkich o ich zachowanie w ciagu roku, aby przekonac sie czy zasluzyli na prezent. Maluchy zaspiewaly milemu Gosciowi piosenke, a gdy Swiety Mikolaj upewnil sie, ze wszystkie dzieci byly bardzo grzeczne przez caly rok, obdarowal je pieknymi podarunkami. Niestety wizyta Swietego nie trwala dlugo – wiadomo dzieci w innych klasach i szkolach tez na niego czekaja. Na pozegnanie zyczyl Wesolych Swiat i …. zniknal. Cóz, na szczescie za rok znów nas odwiedzi!!!

 

galeria zdjec

 

 

Contribute!
Books!
Shop!