foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

21 grudnia wszyscy uczniowie Zespolu Szkól uczestniczyli w uroczystym spotkaniu jaselkowym. Tekst przeplatany koledami przygotowala glównie klasa V "a", ale wspomagaly ja tez mlodsi i starsi pod opieka p. J. Strzyz, p. J. Romaniszyn i p. J. Chomicza.

Byl to dzien wyjatkowy, dlatego towarzyszyl nam pan L. Swietalski - wójt Gminy, p. J. Makosiej - przewodniczacy Rady Gminy, p. H. Luczak - sekretarz Gminy oraz ksiadz Jacek Biernacki - proboszcz naszej parafii. Panowie czestowali wszystkich slodyczami, a ksiadz intonowal kolede. Nagle pojawilo sie tez dwóch swietych Mikolajów, którzy nauczycielom i pracownikom obslugi Zespolu przekazali drobny upominek, bo, jak powiedziala pani dyrektor, wszyscy na niego rzetelnie zasluzyli.

Nie zabraklo tez swiatecznych zyczen i serdecznosci. A potem odbyly sie klasowe Wigilie. Z radiowezla caly dzien plynely sliczne koledy i pastoralki.

Galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!