foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

„Spiewajace Boze Narodzenie – Junior

W Zespole Szkól w Starych Bogaczowicach 11 grudnia 2009 roku odbyl sie Miedzyszkolny Konkurs Wokalny. Byla to juz IV edycja corocznych zmagan malych artystów. Dzieci spiewaly koledy i pastoralki ( te znane nam wszystkim i te nieznane) w siedmiu kategoriach wiekowych; poczawszy od najmlodszych - dzieci piecioletnich, a skonczywszy na najstarszych - dwunastoletnich. W konkursie bralo udzial 32 wokalistów z siedmiu szkól POWIATU WALBRZYSKIEGO: ze Szczawna- Zdroju, z Walbrzycha- szkoly nr 2, 15, 28, z Witkowa, ze Starych Bogaczowic, ze Strugi oraz z Oddzialu Przedszkolnego „ Fundacji Rodziny Poznan”. Uroczystego otwarcia dokonala Pani dyrektor Zespolu Szkól Krystyna Witkowska – Nogawka wraz z Przewodniczacym Rady Gminy Panem Janem Makosiejem.

Wystepy ocenialo jury w skladzie: P. Marta Switenka, P. Jolanta Mezyk oraz P. Anna Zakret. Sluchajac przepieknych dzieciecych glosów mielismy wrazenie, ze juz nadszedl czas Swiat; czas na radosc, na zadume, refleksje i nawet na lzy, których nie wstydzil sie nikt. Dziekujemy Wam za to.

Nagrody zakupiono dzieki pomocy anonimowemu darczyncy , Radzie Gminy Stare Bogaczowice oraz Gminnej Bibliotece Publicznej. Slodki poczestunek zapewnili wieloletni sponsorzy tego konkursu: p. Edyta Wróblewska i P. Anna Maryniak- wlasciciele sklepów z terenu naszej Gminy.Pomocy przy organizacji imprezy udzielila P. Anna Palczak-Skwarek.

Organizator – Janina Skarzynska, bardzo dziekuje wszystkim za dar serca.

„Kazdy z nas ma na tyle duza dlon, ze moze z niej uczynic Betlejem.

Kazdy z nas ma na tyle cieple serce, ze moze podarowac milosc…

do tego wystarczy tylko wiara i nadzieja, a dobro w nas zakwitnie…”

Contribute!
Books!
Shop!